Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani hogy...

Hogyan tudnám megoldani hogy bootoljon a gépem?

Figyelt kérdés

Szóval. Az van hogy nemrég véletlen kitöröltem néhány rendszerfájlt az xp ből és nem akar elindulni (egyfolytában újraindul amint bootolnia kellene).

A BIOS bejön, bevan minden állítva. Hozzá kell tenni hogy már vagy 4szer újra tettem ugyanezzel a lemezzel.

Próbáltam kicsrélni a winyót, ekkor tovább töltött, de a végén csak újra indította magát.

Ha valaki tud segíteni az írjon!!

De szerintem ez már kuka az egész. Egyébként egy P3 gépről van szó, 20.5 winyó és 256 RAM.


2011. márc. 26. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint a CD-ről nem bootol? A BIOS-ban biztosan be van állítva a First Boot Device-nál a CD/DVD meghajtó? Lehet, hogy a CD/DVD meghajtó nem működik, próbáld meg egy másik gépen, hogy jól olvas-e.

Erre a gépre jobban járnál egy Puppy Linux-al vagy egy Damn Small Linux-al, sokkal jobban futna, mint, hogy az XP-t szenvedteted rajta.

2011. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bevan állítva :/

Azt mondod próbáljam meg Linux CD vel?

2011. márc. 26. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!