Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani a...

Hogy lehet beállítani a Windows 7- ben az elsődleges partíciót?

Figyelt kérdés
Windows xp, és 7- is volt a gépemen, mivel az xp- t nem használtam, leformáztam a partíciót, és úgy gondoltam, hozzácsapom a 7- es hez. De sajnos a formázás után nem töltötte be a windows 7- et, ezért a régi xp- partíciójára fel kellett telepítenem ismét a Windows- 7- et, így most megint választhatok az eleján, hogy melyiket akarom futtatni.
2011. márc. 27. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Na pont ugyanigy jártam én is. Nekem úgy sem töltötte be a régebbi 7-est, hogy még egyet feltettem, csak az újat. Emlékszem, hogy betettem a 7-es telepítőjét, arról bootoltam, és a hibajavítást választottam a lemezről. Vagy 6 szor kellett lefuttatni mire összejött, hogy a régi is betöltött. Utána az újat már sikerült letörölni. Úgy olvastam, hogy azért nem indult mert az xp-vel együtt a boot inditási vmit is letöröltem, azt kellett helyrehozni.
2011. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!