Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vennéd meg?...

Melyik laptopot vennéd meg? (HP vagy Asus)

Figyelt kérdés

Átlagfelhasználó vagyok, net, szövegszerkesztés, filmezés, képek. Suli miatt kell, mert kolis vagyok. Linuxos op.rendszerrel szeretném.


[link]


vagy


[link]


2011. márc. 28. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mindegyik jó mert egyik ebben jobb a másik abban.
2011. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké és akkor azok alapján amit leírtam, nekem melyik lenne a jobb?


A HP-n előre telepített Linux van.

(ez nekem azért szimpatikus, mert a bolt nem vállalja a telepítést linux esetében!)

2011. márc. 28. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor válaszd a HP-t
2011. márc. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mokkacsino ***** válasza:

Ha a Linux kell, akkor tényleg legyen a HP. Bár még elég erős érv a bluetooth is. Viszont a másik DDR3 RAM és nagyobb az akku. Plusz HDMI kimenet.


Ha csak simán irodai gépként akarod használni főleg hálózati tápellátást használva, akkor inkább HP. Ha viszont sokat szeretnéd hordozni és mondjuk össze akarod kötni TV-vel stb, akkor inkább ASUS.


De valahogy inkább a HP felé hajlanék a helyedben azért az egy kicsit megbízhatóbb márka laptopok területén.

2011. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!