Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja? Segítene valaki?

Madmax04 kérdése:

Mi lehet a baja? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne hogy barátnőm gépén végeztem karbantartást:


1.töröltem a "Prefetch" mappa tartalmát

2.Lemezkarbantartás

3.Töredezettségmentesítés

4.Víruskeresés


tehát a szokásos dolgok!!!

Ez után nem sokkal lefagyott a számítógép!!(újraindítás) és a windows töltésekor azt írta ki hogy "bootolja a lemezt"!!Rendszer visszaálítás után ugyan ez!!!(újraindítás)A BIOS-t nem hozza be próbáltam az újratelepítést de nem látja a winchestert!!Újraindítom még egyszer a gépet windows logo/töltés és utána meg semmi nagy feketeség tehát már azt sem írja ki hogy "bootolja a lemezt"!!!!!

Egy pillanat alatt elromlott előtte 2 percel még tökéletesen működött!!!


Gép adatai:

ASUS775 Alaplap

integrált 64 Mb video/hangkártya

1 GB DDR RAM

Pioneer DVD író

60 GB SATA2 32Mb Winchester

400W Codegen Táp

(2 éves számítógép)


2011. márc. 29. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv:)

menyire értesz hozzá?

Mert ahogyan írod én úgy látom nem nagyon..


Azt nem értem ha nemvolt boot akkor hogyan csinálhattál

rendszer vissza állítás t ?


A DEL bill vagy F2 vel tudsz a biosba belépni

2011. márc. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gép? Ilyesmi akkor szokott előfordulni ha meghalt benne a winchester. Felpörög egyáltalán indításkor?
2011. márc. 29. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát.

1. A windowst elkezdi betölteni, utána leáll azzal, hogy "bootolja a lemezt"

2. Ennek ellenére system recoveryt csinálsz, aminek futtatásához minimum bootolnod kell tudni a gépet.

3. Itt már a BIOS se jön be.

4. Ettől függetlenül te el tudod indítani a windows telepítőt és megpróbálod újratelepíteni a windowst. Áruld el, hogy indítottad el a BIOS betöltődése előtt?

5. Már egyáltalán nem látja a gép a winchestert.

6. Ezek után valahogy mégis bejön a windows logo bootolásnál, biztos telepátiával töltötte be a képet

2011. márc. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!