Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam át a kormányra...

Hogyan állítsam át a kormányra az Euro truck simulator-t?

Figyelt kérdés

Hali! Az a gondom, hogy van egy kormányom, ami tökéletesen működik! Telepíttetem a kormányt a gépemre, beléptem a játékba, ott pedig átálítottam erre


XBox Game 360 Device+Mouse


erre rányomtam és leokéztam! És amikor mennék nem a kormánnyla megy hanem a billentyűzettel! Mi tegyek ezügyben?


Nagyon szeretnék már kormánnyal menni! A többi játékban megy a kormány! Csak ebben nem!


2011. márc. 29. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy rányomtam h balra irányítás és mikor kérte a gombot eltekertem balra a kormányt... Így tovább a pedálokkal is azt faszán ment :D
2011. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem sikerülni fog! Most el van rakva a kormány! Későb majd kiszedem és megnézem, hogy mit tud!
2011. márc. 29. 18:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem megy! Kéri az előre gombot! nyomom a pedált nem csinál semmit! nyomom a kormányon a gombot ott meg megcsinálja! Meg amikor balra meg jobbra van csak ennyit ír! Elsődlegesnél is meg a másodlagosnál is: ---- ----! És nem tudok rámenni sehogy sem! Akárhogy forgattam a kormáynt balra vagy jobra nem csinált semmit! Csak a gázt meg a féket tudtam beállítani! A kormány rossz? vagy a játék hibás? Vagy a géppel van a baj? A játékot a torrentről szedtem le telepítő kóddal meg mindennel!
2011. márc. 29. 20:21
 4/5 Nfsfan válasza:
Nekem se megy ugyan ez a baj a a pedálok működnek a kormány nem.
2012. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nfsfan válasza:
Szerintem a kormány nem kompatibilis.
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!