Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a laptopró...

Mit gondoltok erről a laptopról? (Dell Vostro 1015)

Figyelt kérdés

[link]


Ez a darab lenne,elég "olcsó" és elég jó tulajdonságai vannak.Olyan laptopot akarok venni (130 HUF a keret) ami megbízható és tudom használni internetezésre és régebbi játékok is futnak rajta.A dell elég jó laptopokat gyárt én ezért gondoltam erre de ha vki tud az említett összeg alatt jó laptopot szívesen hallgatom


2011. márc. 30. 22:38
 1/5 Panda Péter ***** válasza:

hát a hardvere elég régi, és játékra sem nagyon alkalmas (az intel féle integrált "videókártya" miatt), de mellette szól a 3 év gari. én más gyártónál is körbenéznék, illetve inkább más boltokban.

ipon.hu

és

notebookstore.hu

2011. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 30. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A laptopok 80% nem alkalmas komolyabb játékra, ami igen az meg elég drága, szóval én megmaradnék a Dell-nél.

Ha hosszútávra szeretnéd akkor pláne.

2011. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Billentyũzet kiosztás: angol" - mi??? Naneee.... !!!
2011. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha feldobod az XP-t akkor talán még a CoD5-öt is elviszi, de a VGA elég necces.
2011. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!