Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megnyitottam egy cracket...

Megnyitottam egy cracket (Razor1911), a gép hirtelen lefagyott, és többet nem indult újra ( újra kellett telepíteni). Mi történt pontosan, és mit tegyek, hogy elkerüljem ezt a jövőben?

Figyelt kérdés

Vagyis újraindult, de miután kiírta a rendszeradatokat, a kurzor a jobb felső sarokban villogott, és nem tünt el.

A játék címe: Thief3.


2011. ápr. 1. 10:35
 1/9 anonim válasza:

Hát használj antivírust , és ha tiszta akkor nyisd meg.


Továbbá rakjál fel deepfreeze-t is a gépedre ez védi a windowz rendszert eléggé sajátos módon, és hatékonyan.


Nézz utánna!

2011. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel nyitottad meg a cracket?

Rákattintottál?

Először át kell másolni a játék mappájába utána kell elindítani.

Ha csak magában indítod,akkor tud furcsa dolgokat okozni.

Milyen rendszered van? XP,win7?

Ha win7,akkor vissza tudod állítani a rendszert egy korábbi állapotára.

Xp-n nem tudom,hogy lehet-e.

2011. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Windows XP. Ja és a AVG semmilyen vírust nem jelzett. Amúgy WinRAR-ral nyitottam meg.
2011. ápr. 1. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:

A normál vírusirtók nem ismernek fel mindent. Mielőtt elindítasz valamit, nem árt valami online víruskeresővel is megnézni. Főleg, ha crack-ről van szó, azok szinte mind vírusosak! Itt tudod lecsekkolni a kisebb fájlokat:

[link]

Azt hiszem, 20Mbyte a max feltölthető méret.

2011. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a Crack okozta a problémát.

Hacsak nem olyan helyről szedted,ahol valaki direkt egy vírust töltött fel crack név alatt.

Vannak ilyen jóindulatú emberek.

Torrent oldalról szedj mindig le cracket.

2011. ápr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, sokat segítettetek!
2011. ápr. 1. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
és a [link] is nézd át mindig de XP-t nagy kőnyű meg fertőzni xp re panda jól teljesit régi gépen
2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
itt van [link]
2012. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy a panda cloud kis rendszererőforrással dolgozik, csak éppen a panda sosem volt jó vírusirtó, éppen ellenkezőleg.. Én Avirát használok, na az tényleg jó, és szintén nem fogja a gépet. Panda..?? Mindig az volt a legrosszabb vírusirtó, nekem még a rendszert is megkeverte, persze az még nem a felhős volt.
2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!