Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a gépemre hangot...

Hogy tudnék a gépemre hangot "varázsolni"? SOS

Figyelt kérdés
Ma fel lett telepítve a gépemre a windows 7, de hang nincs rajta. Nincs hangkimeneti eszköz telepítva rajta, gondolom ezért. Ne nézzetek hülyének de én egyáltalán nem értek hozzá, fogalmam sincs hogy ez mit jelent és hogy mit kéne csinálnom. Le kellene töltenem valamit? Nagyon fontos lenne ezt a dolgot még ma megoldani de nincs aki segítsen.:(
2011. ápr. 2. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

google:

"x audio driver download"

ahol x az alaplapod típusszáma (integrált hang esetén, egyébként a hangkártyáé)


másrészt aki "hülye" hozzá, mint ahogy említetted, miért telepítget operációs rendszert? A felhúzás után konfigurálni is kell a rendszert.

2011. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem én telepítettem föl, hanem itthagyták nekem hogy készen van, csak ezekről a dolgokról nem tájékoztattak. De akkor ezek szerint ezt én most nem tudom megoldani. Próbáltam keresni a hangkártya típusa szerint de nem jártam sok sikerrel.
2011. ápr. 2. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet talál a neten így : [link]
2011. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alaplapi telepítőlemezeken rajta van a chipset drv az integrált hangkártya miért nem tették fel?
2011. ápr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!