Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen programmal lehet egy...

Milyen programmal lehet egy pár perces videóból képernyőkímélőt készíteni?

Figyelt kérdés
3 perces a videó, 46,3 Mega
2011. ápr. 5. 00:15
1 2
 11/16 anonim válasza:

[link]

ez már jo meg várod regulár download és klick rá

2011. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elküldtem a levelet, Markus, megnézheted, milyen egy aránylag elfogadható képernyőkímélő.


Természetesen tudtam volna ennél ezerszer jobbat is csinálni, a Mach 3 viszont kiskorom egyik kedvenc játéka volt, és ez még nem is egy olyan fúdenehéz alapanyag.

2011. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
itt nem a tudásrol volt szo hanem egy videobol képernyö kiméltö csinálni amihez elég 2 program sza és ugyan 3 klickel megy egyikel átalakitod swf be másikal meg be teszed csinájon képernyökimélöt azt hogy most nem profi nem érdekel nem pénzért csináltam söt nem is várom el tetszedjen én csak ecerüen akartam ha akar profit biztos nem jön fel a gyakori kérdésekre hanem keres oan oldalt hol profik foglakoznakde nekem othoni gépemre pl ez amit nekie készitettem simán megfelelcégnek tuti nem cég el vár licenz meg minöségi videot meg bla bla amugy ha kéri a progit is fel töltöm annak ellenére illegális nem érdekel mig pénzért adják el a tudást nekem simán hobbym a pc és segitek akin tudok és ingyen és bérmentesen ien ecerü e van :)
2011. ápr. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezt én is otthoni PC-vel készítettem, és elhiheted, nem üzleti céllal, és nem 2-3 perc alatt 2-3 klikkelgetéssel.


Ez most olyan,mintha játékot akarnál csinálni. Lehet saját kútfőből, ami nehezebb,de olyan lehet a játék amilyen akarod hogy legyen. Aztán lehet ilyen "FPS maker" programokkal is, amivel kapsz valami sablonjátékot, ami semmire se jó...

2011. ápr. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
hát megnéztem ne hari de fogalmam sincs mi az:D egy kép aztán fekete háttér :D naon érdekes:D
2011. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Öööö oké, akkor elmondom, hogy használd...


Telepítés után jobb klikk az asztalra, KÉPERNYŐKÍMÉLŐ fül, és a felkínáltaknál kiválasztod a "Mach 3 Screensaver"-t. Ezek után vársz 30 percet vagy mennyit, vagy pedig rányomsz a "Villámnézet" gombra.


Ha ezek után se működik, akkor a hiba az Ön készülékében van...

2011. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!