Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok egy gépzseni, de...

Nem vagyok egy gépzseni, de állandóan figyelmeztet, hogy nincs több hely az E valamiben. Nos akkor mit töröljek le? Mik ezek a programok a gépen? Le szabad törölni?

Figyelt kérdés

És egyáltalán mire szolgálnak nekem ezek a programok?Ezek vannak:

-Adobe Flash Player 10 ActiveX

-Adobe Shockwave Player 11

-Ask Toolbar

-Asterisk Key 7.9

-Big Fish Games Client

-C media 3D audio

-C-media WDM Audio Driver

-Google Toolbar for Internet Explorer

stb. még van sok...


2009. febr. 28. 08:09
 1/10 anonim válasza:
55%
Hát elöször is probálj személyes adatokat törölni a gépröl vagy növelni külsö winyoval de ha mindenáron programokat akarsz törölni (amik hasznosnak igérkeznek a felsoroltakbol ) akkor törölj le pl : google totalbar (az a böngészödbe a googlekeresö ) adobe-s cucokat is le lehet törölni stb... de ettöl kissé zuhani fog a gépen lévö hasznos programok száma. ám ha csak böngészésre és beszélgetésre használod a gépet akkor ezek nem is kellene.
2009. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az adobe dolgokat pont, hogy ne töröld le. ha ezek közül mindenképpen szeretnél valamit akkor az ask toolbar meg a google toolbar mehet, illetve a big fish games client az arra való, h a big fishes játékaidat rendben tartsd, ha ilyen nincs, vagy csak volt akkor azt is törölheted.
2009. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszike a válaszokat,

a játékokat már letöröltem, meg az olyanokat amik nem kellettek, de még mindig kevés a hely :S

2009. febr. 28. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A Sajátgép-et nyisd meg, és ott menj a "Helyi lemez (E:)" -be.

Ez a lemezed van tele. Itt nézd meg, hogy egyáltalán mi van rajta. Mert letörölhetsz 1000 dolgot, ha az mind a C-n, vagy D-n van, az E-n nem lesz nagyobb helyed.

2009. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi, de ezt már tudtam :))

és azt kérdeztem h mit töröljek le, de azért köcc

2009. febr. 28. 10:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

pl. a temp könyvtár tartalmát, az IE "Temporary Internet Files" tartalmát. Ha van ACDSee képnéződ, az brutális db-t is létre tud hozni.

Ha már végképp nem tudsz mit törölni, nagyon óvatosan csökkenteni lehet a lapozófájl méretét ha van elég ram, illetve a rendszervisszaállításhoz szükséges foglalt lemezterületet.


Ezek természetesen csak akkor működnek, ha az "E" a rendszermeghajtó.

2009. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 yuda ***** válasza:
100%
Az ask toolbart, a big fisht,astrixet töröld ,a többi kellhet még...és ha szeretnéd,hogy mi válasszunk,mert te nem tudsz,akkor írd ki a többit is-látatlanban ez nem megy.
2009. febr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy ezt tudtad. De az általad felsorolt programok biztos, hogy a C-re vannak telepítve. (Hacsak nem értesz a számíztógéphez, ebben az esetben viszont nem tőlünk kérdeznéd ezt) És a C-ről letörölhetsz bármit, az E-n nem lesz helyed.


De akkor egy megoldás, ami azt töröl, amit tényleg kell:

Start-->Futtatás

Beírod: cmd

OK-t nyomsz

beírod: format e:

Enter, majd értelem szerűen követed az utasításokat.


Ha megcsinálsz mindent, lesz helyed.

2009. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az előttem hozzászóló utasítása letörli az egész E Winyo/patrico tartalmát!!!
2009. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább lesz helye, nem úgy, mintha a kedves kérdező letörölné az 50Megás FlashPlayer-t a C-ről.


Adtam egyfajta megoldási módot a problémájára. 3. választ is én adtam, csak hülyének nézett a kedves kérdező, ezért egy általánosabb, minden esetben jó megoldást adtam.


Amúgy:

SZAKEMBER! Ha ennyire zavar, hogy kevés a helyed, de nem tudsz mit csinálni a géppel, akkor hívj szakembert, jópénzért megcsinálja. Sőt, a szomszéd 10 éves kisfia is tud segíteni szerintem, neki elég egy tábla csoki is.

2009. febr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!