Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek, mi a véleményetek?

Szerintetek, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
iPad ? Vagy hasonló érintőképernyős "számítógépek" ? (gTablet) mi a véleményetek róla? Ár, és jobban megéri venni egy ilyet vagy inkább a sz.gép?
2011. ápr. 7. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kellene neked egy tablet, ez tedd fel magadnak és úgy válasz. Ha csak annyi érvet tudsz felsorolni, hogy szép, meg nagyon menő, akkor sok értelme nincs. Bár ha tele vagy, akkor mind1.
2011. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:

egy asztali gépet semmiképpen sem tud kiváltani. egy laptopot sem igazán. netbookot csak akkor, hogyha csakis multimédiás célokra van használva. azt kell itt látni, hogy a tablet gyakorlatilag egy nagyméretű okostelefon. ergo ugyanazokat a funkciókat tudja ellátni, mint egy okostelefon csak nyilvánvalóan nagyobb a kijelzője, ami előny pl filmezésnél netezésnél vagy olvasásnál, illetve játéknál, de szövegszerkesztésre vagy mondjuk programozásra már nem igazán használható.

én is amondó vagyok, hogyha van igényed egy olyan kütyüre, amivel gyorsan el tudod olvasni a híreket a neten, vagy mondjuk jegyzeteket/e-bookot akarsz olvasni, filmet nézni, és megengedheted magadnak, akkor vedd meg nyugodtan, de ha azt hiszed, hogy egy ilyen kütyü kivált egy PC-t vagy laptopot, akkor sajnos ki kell, hogy ábrándítsalak, mert nem.

2011. ápr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megéri? Szerintem semmi értelme. Egy 100ezer forintos HTC teló is tudja azt, amit a iPad. Mire jó az.. de most komolyan. Hasonlóan a többi gyártó iPad klónjához is fűződik a kérdésem: mi értelme? Zsákutca
2011. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van sok sok fölös pénzed, vehetsz. amúgy bármi laptop, notebook stb. jobban megéri.
2011. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kész ! :DD Megvan a számítógépem... most is azon írok : Sony VAIO VPCEA4S1E fehér színben. A többi színben szerintem szörnyen néz ki..
2011. ápr. 16. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!