Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail.com, hogy tudom törölni...

Gmail.com, hogy tudom törölni azokat az email címeket, amiket nem akarok többet használni?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy nem megfelelően fogalmaztam. Levélírásnál beírom a címzetthez pl: j és behozza a valaha írt összes email címet,amiben van j betű. Néhány címre szoktam csak rendszeresen írni és csak ezeket szeretném,ha ott lennének.

Mi a megoldás?


Előre is köszi,aki tudja a választ.


2011. ápr. 8. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Bal felső részen "Címtár" gomb (a "Levelek" alatt) megnyitod. Kilistázza a csoportokat, ha nem hoztál létre, akkor minden cím az "Egyéb névjegyek" pontban lesz. Megnyitod, középen kiadja a teljes listát. Kijelölöd azokat, amikre már nincs szükséged és További műveletek -> Névjegyek törlése.
2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,sikerült:-)
2011. ápr. 9. 00:03
 3/6 anonim válasza:
Én is köszönöm! :)
2014. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez sikerült, köszönöm.

Azt viszont sehogyan sem tudom eltüntetni, h. bal oldalon, ne jelenjen meg a névlista, ami azt mutatja, ki mikor online. Vannak személyek, akikkel már nem tartom a kapcsolatot, és nem szeretném, h. ott legyenek.

Köszi a segítséget, előre is.

2014. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki 2019 ben is meg tudná válaszolni ezt a kérdést ??? Hol van 2019 ben a címtár gomb ?
2019. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is segített, köszönöm!
2019. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!