Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az Adobe read-ot?

Figyelt kérdés

Könyvet szeretnék letölteni gépre, hogy ne keljen megvenni. Köszönöm szépen.

(linket szeretnék)


2011. ápr. 8. 21:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
senki nem tudja??
2011. ápr. 8. 22:05
 2/11 anonim ***** válasza:

adobe reader-re gondolsz? a foxit jobb sztem.

[link]

[link]

2011. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Adobe Acrobat Reader a neve:

[link]


De ha csak simán pdf-eket akarsz megnyitni, a Foxit Reader kevesebb helyet foglal, egyszerűbb.

[link]


Viszont attól hogy sürgeted a válaszokat, nem fognak hamarabb jönni, illetve nem evidens hogy a kérdés kiírása utáni percekben azonnal választ is kapsz egy olyan témakörben amire egyértelműen rá lehet keresni Google-ben.

2011. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ja k sok kérdés van, állandó válaszoló meg csak pár.
2011. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
letöltöttem, és a dokumentaim köztt van. És nem az van rajt ha rákattintok hogy megnyitás hanme az hogy "társítás" így kell neki lenni?
2011. ápr. 8. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
fel is telepítetted, ja és melyiket?
2011. ápr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

PDF fájl


Exalted_-_Caste_Book_-_Eclipse


Most akkor jót töltöttem le??

2011. ápr. 9. 13:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha pdf a kiterjesztése és nem társította a telepített program magát, akkor a kiterjesztésválasztó ablakban kézzel társítod. Ha megjelenő lista nem tartalmazza a programot, betallózod a telepítési mappából.
2011. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de hogyan telepítsem?? Mert az egy dolog hogy letöltöttem és kiraktam az asztalomra, de onnantól kezdve kész is van?? És olyan amit mondtál nincsen nekem benn :( Nem tudom miért nincs
2011. ápr. 9. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Letöltötted, ott van az asztalon a telepítő. Dupla katt rá és elindul, majd végig next-next-et kell nyomogatni, eközben el kell fogadni a felhasználási feltételeket, és választhatsz más telepítési mappát ha nem oda akarod telepíteni ahova a program felajánlja. Ha megvan, a telepítés vége a finish/befejezés gomb nyomásakor történik, magától ki fogja írni hogy kész, és be lehet zárni. Ha megvan, akkor a pdf-fájlokat ezentúl már az adott programhoz lehet társítani.


Viszont ha az első válaszban, vagy a kérdésben leírtad volna hogy nem tudod hogy kell telepíteni egy programot, akkor már tegnap leírja valaki és azóta is meglennél vele. Mert szinte mindeninek magától értetődik hogy te csak egy részproblémával rendelkezel, így arra kapsz megoldást.

2011. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!