Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 2 egyedi tartalom? Sos!

Sims 2 egyedi tartalom? Sos!

Figyelt kérdés
A sims2pack fájlokat tudom arra csak rá kell kattintani és kész.A package fájlokat meg a downloads mappába kell berakni.belerakom de nem működik.Úgy helyezem bele hogy vagy belehúzom a downloads mappába vagy pedig kibontom oda.Se a játékba nem rakja be se sehova.Pedig be is van állítva hogy engedélyezve legyenek ezek és mindig ki is rakja indításnál azt az ablakot.de oda se írja ki.Mi a gond?
2011. ápr. 9. 14:34
 1/3 anonim válasza:

ezer éve nem játszottam sims-el, de ma elkezdtem megint :) és ugyanez a probléma merült fel nálam is, pedig régebben nem volt ilyen baj.

[link]

talán ez az oldalt segít :)

2011. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
már nem emlékszem pontosan de azt hiszem a downloads mappa se mindegy hol van. de az is lehet hogy olyanokat szedtél le amihez kell mesh amihez én nem értek :S
2011. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez volt az én bajom is egy darabig, de már rájöttem, h nem mindegy melyik mappába teszed be. dokumentumokon belül van egy EA GAMES mappa, azon belül sims 2 és ott van a DOWNLOADS. oda kell berakni, és benne lesz a játékba. :)
2012. febr. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!