Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tesóm azt mondja, hogy a...

Tesóm azt mondja, hogy a windows xp-nél amikor bekapcsolom a gépet, akkor nem tudja a jelszóm, mégis 5 perc múlva már be is lépett. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
azt mondja van valami,amit beír,és így be tud lépni,jelszó nélkül is simán.Hogy csinálja ezt?és hogyan lehet kiiktatni hogy ne lehessen belépnie csakígy simán?mert nem akarom hogy a dolgaimat nézegesse,mert így ezekszerint bármikor beléphet.Valami program vagy bármi amivel nem sikerül neki?vagy akkor legalább létezik ilyen?és mit kell csinálnia hogy be tudjon lépni?
2009. márc. 1. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hm érdekes de szerintem a rendszergazda fiokkal lép be ami hez telepítéskor vagy utánna nem hoztak létre jelszót
2009. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Amikor elinditja gépet F8 kell nyomni és csökkentett módba ki lehet törölni a jelszót,de utánna észreveszed hogy nincs a jelszó a helyén vagy megvan ?
2009. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csináltam, mikor bejön a bejelentkezési panel, ott a nevet átírja arra, hogy: Rendszergazda, jelszóhoz meg semmit. Nyom egy enter-t és már be is lépet. Azt javaslom lépj be te is így, és hozz létre jelszót, ha azt akarod, tesód ne lépjen be.(csak azért nem jó jelszót létrehozni, mert ha elfelejted a te jelszavad és bírsz belépni, meg a másikat is elfelejtetted, teheted újra az egész xp-t.
2009. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tesód ilyen kis ügyes, akkor tolj ki vele és telepíts BIOS jelszót. Bootoláskor lépj be a BIOSba, keresd meg a password opciót és írj be magadnak egy jelszavat. Azt csak úgy kerülheti meg ha kiszedi az alaplapból az elemet de így elszáll az összes BIOS beállítás és a gyári beállítás veszi át a helyüket.
2009. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Az adatok miért vannak biztonságban egy jelszóval védett felhasználó mögött?

Ha érdekel mi van a gépen, kikapom a vinyót, beteszem a sajátomba, áttúrom az utolsó szögig, azt visszateszem. Te pedig még csak észre sem veszed, hogy én bármit is tettem a gépeddel. Mégis MINDENT megtaláltam, amit el akartál dugni.


Lakatold le a számítógépházad...

2009. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bios jelszó sem megoldás kiveszed az elemet és kész.
2009. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!