Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a legjobb játék szerintetek...

Mi a legjobb játék szerintetek pc-re?

Figyelt kérdés

Az összeset irjátok le.

Előre is köszi!


2011. ápr. 16. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
egyénfüggő attól függ milyen kategóriában pl van aki azt mondja az assasin's creed brotherhood a legjobb de nekem egyik legnagyobb kedvemcem a prototype a legvéresebb legöldöklősebb játék amit valaha láttam vagy a cod6,crysis 2 szóval kategória és egyén függő
2011. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Számomra a legjobb játék a MassEffect mert rendkívül sok oldalú.Alapvetően egy scifi akció RPG,amit rendkívül érdekes szinte már mozi filmbe illő történet,interaktív párbeszédek,videók és akciódús,pürgős játék menet jellemzi.A játékban a karakterünket teljesen testre szabhatjuk és a történetet,eseményeket befolyásolhatjuk a játékban hozott döntéseinkel.Ám ami a legérdekesebbé teszi,hogy az előző részben (hamarosan részekből) a mentéseinket be tölthetjük az újabb részbe és az új részben annak megfelelően alakulnak a dolgok hogy milyen döntéseket hoztunk az előző részben(részekben).Idén jön a 3. rész...Számomra ez minden idők legjobb játéka legalábbis az akció és szerepjátékok között...Amióta végig vittem az első 2 részt semmi nem tud igazán lekötni.Alig várom a 3. részt.


Igazán más játékot nem tudok ide írni.Sok akció,FPS,TPS,RPG játék van ami tetszik és számomra a legjobbak közé tartoznak de egyiket sem helyezném a MassEffect elé semmilyen tekintetben.


MassEffect a legjobb számomra,abszolút top1


De viszont ha vissza nézem az elmúlt éveket,talán a Duke Nukem3D-vel fel veszi a versenyt a MassEffect XD


Most komolyan,annó a Duke3D volt a legelső 3D játék amivel életemben játszottam.A 2D Nintendo és Commodore 64 játékok után hatalmas élmény volt..Nah kb ekkora kirobbanó élményt nyújtott a MassEffect a sok ugyan azon sémára épülő FPS,TPS,RPG játékok között.Legalábbis számomra.

2011. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

16:00



*Duke Nukem 3D fel veszi a versenyt a MassEffect-el....


Csak pontosítóttam XD

2011. ápr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kosz mindent
2011. ápr. 20. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Nekem a kedvenc játékom a S.T.A.L.K.E.R Call of prpyat mert akár hányszor (4szer) vittem végig mindig mutatott valami ujat és mert a döntéseink befolyásolják a játék kimenetelét, mert jó a története.Engem ez fogott meg a legjobban
2013. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!