Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi jel erősítés 1km-re,...

Wifi jel erősítés 1km-re, hogyan? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A házunktól egy másik házig szeretnénk eljuttatni valahogy a wifi-t. A rootertől a tetőig kb 13 méter kábel kellene, mivel oda kéne kirakni egy antennát (gondolom én) , de méterenként csökken az erősség és az már elég sok... egyébként a rálátás a tetőről teljesen tiszta, azzal nem lenne gond. Valakinek valami ötlet? Valamint mennyiből jönne ki ?
2011. ápr. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
minimum 50 rugó. és asszem ez nemteljesen legális ,de senki nem ellenőrzi. olyan mint más wifijét használni. haver akarta megcsinálni mondjuk ő tudná is hogyan csak végül a sok macera miatt letett róla. ő 3 km-re akarta vinni. az 50 rugó az ő adataira vonatkozik
2011. ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! sztem ez nem legalábis...csupán apukám halőr, és az 1km-re levő tóhoz szeretnénk kilőni a netet, hogy ne legyen annyi unatkozás. Egyébként a legnagyobb gond hogy a rootertől 13méter kellene kivezetni a tetőre, és igencsak gyengül a jel, ha jól tudom méterenként fél decibellel...
2011. ápr. 16. 22:25
 4/4 A kérdező kommentje:
*legális
2011. ápr. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!