Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kisebb teljesítmény nagyobb...

Kisebb teljesítmény nagyobb kártya mellett?

Figyelt kérdés

A régi asztali gépemen sajnos elromlott az alaplap, gondoltam nem költök arra inkább veszek egy laptopot. Vettem egy Asus-t és raktam fel játékokat, de egy-kettő néha beszaggat, olyanok is ami a régi gépen simán ment. Abban 512-es ATI vidókártya volt és 3,2 P4-es processzor. Ez pedig a duplája és mégis szaggat. De szerintem lehet attól is, hogy csak 5400 fordulatos vinyó van benn, mert mikor szaggat akkor mindig felpörgeti. Szerintetek ez normális, vagy valami beállítás segítene rajt? Itt a laptop linkje, az enyém ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkezik.

[link]


2011. ápr. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vga van az én notimban is csak i3-as procival. Vga driver csere, ha van újabb, de azért ne sokat várj ettől a vga-tól.

Példa: Devil May Cry 4 intel hd graphics: 18fps, 310M: 38 fps. Nekem ennyit tud kb.

2011. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A legújabb driver van fenn, de azért köszi.
2011. ápr. 22. 06:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez egy belépő szintű vga kártya notebookokban, és sok AGP-s vga kártya erősebb nála. Ha esetleg megírnád milyen vga kártya volt a számítógépedben akkor többet tudnék segíteni.

2011. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 laci9 ***** válasza:

Rosszúl választottál laptopot .

Nem mindegy azonban, hogy milyen laptopot választasz főleg játékra!Ezt a notebookot(Acer Aspire 5552G: Gamer notebook) kellett volna venni, egy árba van a Asus X52JC-SX420D.

Acer Aspire 5552G: Gamer notebookon minden megy szaggatás nélkül!

2011. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A régi kártya egy ATI Radeon 9550-es volt 512 v. 256 MB memóriával, már nem emlékszem. Nagyon nem volt időm válogatni, mert hirtelen romlott el a másik és nem tudtam előtte olvasgatni, de gondoltam hogy 1 giga nem lehet olyan kevés.
2011. ápr. 22. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!