Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gond van a gépemmel, mi lehet...

Gond van a gépemmel, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A számítógép megfagy, de csak addig még meg nem mozdítom az egeret, nem minden esetben csinálja ezt, de van úgy, hogy pl csak úgy tudok videót nézni youtubon ha néha mozdítok az egeren, mert megáll, tehát csak akkor gondolkodik a gép ha mozog vagy mozgást érzékel az egér.. miért csinálja ezt?
2011. ápr. 26. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Sanszos egy sys reinstall. De ebből nekem semmi okos nem jut eszembe, pedig évek óta foglalkozok gépekkel.

Ilyennel nem is vacakolnék, újratelepítés, beállítás.

Vagy ha gondolod teamviewerrel belenézhetek a gépedbe. De ezt nem várhatom el. Többet így nem tudok segíteni.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Újra indítottam a gépet, most nem csinálja, de fogja majd később, mert korábban is már csinált ilyet. :/ ismerem a teamviewert, de szerintem mentek és csin 1 resit.

esetleg nem az lehet a gond, h 2 RAM van a gépben, egy 1 GB és egy 256MB? a két RAM nem egy típusú vmiben eltér, az eladó azt mondta, hogy lehet h nem mükszk majd, de lehet hogy megeszi és semmi gond nem lesz. beleraktam eltelt 2-3 hónap és eddig semmi baja.

2011. ápr. 26. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!