Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Nekem hihetetlen.

Ez hogy lehet? Nekem hihetetlen.

Figyelt kérdés
Na szóval van egy laptopom amit még tavaly karácson körül leöntöttem fantával, ugy hogy kb 10 billentyű elromlott. Megrendeltük a billentyűzetet bele, hogy akkor kicseréltetjük, de azt elatták mielött belerakták volna, szóval még több idő mire megjön. Még nem cseréltél ki. Tegnap még rosszak voltak a billentyűk amik eddig rosszak voltal, de máára az összes billentyű működik amik eddig rosszak voltak, kivéve 2. ez hogy lehet? Nagyon meglepődtem. bocsánat egy kicsit hülyén fogalmaztam az egészet.
2011. ápr. 27. 14:44
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt mar ilyen. En sokat remeltem, hogy megjavul a gepem, es ugye a noi szeretet csodakra kepes :)
2011. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megszáradt a fanta és nem blokkolta az áramkört :D v csak tippeltem
2011. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!