Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A nyomtatóba beakadt a papír...

A nyomtatóba beakadt a papír és azóta azt jelzi h elromlott a festékkazetta/patron. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv

Kiszeded a patront és vissza rakod

valoszinü csak elcsuszott

2011. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kiszedtem és visszaraktam de semmi nem változott,ugyanúgy villog.A hangon hallatszik hogy elkezdene nyomtatni de megakad.Elég régi nyomtató,már nem is gyártanak ilyet,szervizbe nem vihetem,és újat sem szeretnék venni...mit tehetnék?Vigyem vissza a patront ahol töltötték?
2011. ápr. 27. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

milyen tipusu nyomtató ?


nem sérült meg a festék patron?

2011. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kivettem mind a kettőt, a színeset és a fekete-fehéret is, és már rendesen nyomtat, nincs semmi probléma.Szerintem elcsúzshatott a patron, nem értek hozzá, az a lényeg hogy most már jó:)
2011. ápr. 28. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

:) nagyszerű örülök

:)

2011. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. ápr. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!