Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha több hónapig véletlenül...

Ha több hónapig véletlenül mágnesek mellett tartottam az MP4 lejátszómat, és most be se akar kapcsolódni, helyre lehet valahogy hozni?

Figyelt kérdés
Semmire nem reagál, se arra ha csatlakoztatom a géphez, se arra ha elkezdem tölteni, kinyiffant :SS Tudom hogy orbitális nagy hülyeséget csináltam de amikor egy helyre raktam őket asszem nem gondoltam át a dolgot
2011. ápr. 30. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát el kell vinni szervizbe, ezt aligha lehet otthon javítani.
2011. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több hónapig hozzá sem nyúltál? Vagy mi az hogy ott tartottad? Ha túlmerítetted az akksit akkor cserélni kell. Li-Pol és Li-Ion különösen nem bírja a túlmerítést.
2011. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem merítettem túl, amúgy télen nem használtam akkor volt ott mágnesek között... :"D És fel sem tűnt akkor
2011. ápr. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!