Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet más IP címét...

Hogyan lehet más IP címét kideríteni? És hogyan, melyik programmal lehet abból megállapítani, hogy hol van ő most, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

[link]


És itt menjetek rá az Itt vagy az ip címed szerint gombra.Ez félelmetes :D


Kíváncsi vagyok,a nővérem gépén bejön-e..... :D xD


2011. máj. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem félelmetes, csupán annyi, hogy megnézi, melyik router az utolsó, ami válaszol a ping-re, mielőtt a gépet eléri.


A poén az, hogyha kerülőúton megy az üzenet, ugyanis X ugrásnyi mennyiség után behal a traceroute, és akkor jön ki, hogy én pest helyett Szolnokon vagyok :)


Egyébként indítasz egy parancssort, majd bírod:


tracert domainname



majd enter, és neked is megcsinálja ezt, majd az utolsó válaszoló routerből te is meg tudod állapítani, hogy hol van az illető. Onnan már csak rá kell keresni az adatbázisban, hogy az adott cím melyik szolgáltatóhoz tartozik :)

2011. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
xDDD nekem a szolgáltatót meg az országot sem találta el :)))))
2011. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!