Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win XP rendszert használok, a...

Win XP rendszert használok, a CPU hőmérséklete indulás után máris 50 fok felett van, de felmegy 70-80 fok közé. Intel P4 3GHz proci, saját hűtőjével. A ház oldalát levettem, de semmi változás. Mivel "hűtsek rá? "

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 11:29
 1/6 laci9 ***** válasza:

Szia.

Próbáld meg kitisztítani(kifújni a port)hátha segít.

2011. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
A P4 korszagban a Prescott magos példányok igazi hőerőművek voltak. Alaposan tisztítsd meg a hűtőt, ha nem segít szereld le és pasztázd újra. Vagy vegyél komolyabb hűtőt.
2011. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen tiszta.....ventillátor is, hűtőbordák is, és új paszta került a procira tisztítás után....
2011. máj. 2. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ebben a cipőben járok, most tettem fel a vadiúj gyári hűtést a Prescott magos P4-emre pasztával együtt, de szerencsére nekem 68 fölé sose megy, bár ez sem kevés.


Szerintem szerelj be 1-2 házhűtő ventit, azzal nyerhetsz pár fokot.

2011. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Vegyek hatékonyabb coolert a gyárinál. A ház hűtővel nem sok mindent értek.
2011. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4 ezer ft.-ért új hűtő, és láss csodát : "agyonterhelve" a CPU max. hőmérséklete 44 fokos. Cooler Master Hyper TX3 hűtő, semmi extra - végzi a dolgát, ez a lényeg.

Köszönet mindenkinek.

2011. máj. 5. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!