Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen okok miatt nem tölt az...

Milyen okok miatt nem tölt az új lovehunter? (iwiw-es alkalmazás)

Figyelt kérdés
Milyen programok/bővítmények kellenek ehhez az alkalmazáshoz?
2011. máj. 2. 23:43
 1/2 Bandit87 ***** válasza:

Ami mindig legyen a gépen:

-flash player

-java bővítmény


De a problémáról elég keveset írtál. Előfordul az is, hogy a szerver van belassulva. Ha pedig bővítmény hiányzik a gépedről, azt jelezni fogja, és a telepítés lépéseit is ismertei.

2011. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy feltelepítettem már a 4-es verziójú firefoxot,10.2-es adobe flash-t és javat is ugyanígy.Az történik,mikor rákattintok a lovehunterre akkor kiírja,hogy: "Új lovehunter betöltése",alatta újdonságok és csak töltögeti nem jeleníti meg a társkeresőket.Minden más ismerősöm tud böngészgetni én nem.Megkértem egyik barátomat lépjen be a felhasználónevemmel illetve jelszavammal és az ő gépén működik! Már mindent megpróbáltam: letöröltem a lovehuntert,újra felvettem.Letöröltem a sütiket,majd újra beléptem az alkalmazásba.

Az a gond,hogy az üzemeltető Partnet kft. nem foglalkozik az alkalmazás hibáival.Írtam nekik,hogy töröljék a regisztrációmat,hogy majd később újra felvettem volna az alkalmazásukat,hátha úgy működne,de nem reagáltak a levelemre.

2011. máj. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!