Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új laptop 2 gigás memóriával:...

Új laptop 2 gigás memóriával: 64 bites win7 mehet rá vagy több memória érdemes/szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehet rá, de több rammal érdemesebb.
2011. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elméletben mehet rá, de gyakorlatban még vagy 2GB-ot pakolj bele.
2011. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2gb ramgoz jó a 32 bites is.

ha 4gb+-ot használnál akkor érné meg a 64bites

2011. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 2GB RAMot használok 64biteshez, ami BŐVEN elég! Ráadásul a VGA is a rendszer RAMot használja, ami -256MB! Ritkán szokott 1,5GB betelni.Egyébként feladatfüggő!!!!Én net, wörd, és filmnézésre használom.

Bármilyen szerkesztés(grafika,CAD,film), vagy játékra természetesen a minél több RAM kell és kötelező is!

A tök átlagos felhasználásra elég.

2011. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Legjobb döntés, ha egy Tiny verziót raksz fel, annak elég az 512MB ram, 1gvel simán játszogatok is :)
2011. máj. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mehet. Én egy rég(ebb)i AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core tk53 procis nvidia go 6100-as videókártavál bíró laptop használok 2GB RAM-al úgy, hogy a videoram a 2gb-ból jön le (én 256 mb-ot állítottam be). 64 bit-es win7 van rajta, és GYORSABB, mint amilyen az xp volt. Igaz, ez csak a 64 bit-es progiknál jön ki igazán. Nálam az AutoCad Inventor-nál és a MatLab-nál volt érezhető a különbség. SOHA nem volt vele gond. Játékra az én vasam alkalmatlan a videokártya miatt.
2011. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!