Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valakinek feltöltöttem a...

Valakinek feltöltöttem a telefonját 3 ezer ft-tal. Véletlenül elírtam a telefonszámot. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 18:24
 1/10 anonim válasza:
Hívd fel akiét feltöltötted, hogy elírtad, töltse fel a tiédet. Ha rendes akkor belemegy, ha nem akkor buktad.
2011. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

semmit, legfeljebb felhívod pénzed boldog tulajdonosát, és ha lesz olyan rendes akkor TALÁN visszaküldi valahogyan...


mást nem

2011. máj. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
Ha megvan a blokk, akkor talán tudsz reklamálni. Ha nincs, akkor örömöt okoztál egy felebarátodnak. :)
2011. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam...:)) természetesen a szám "foglalt":)) megérkezett neki a mikulás kicsit késve...én meg majd jobban odafigyelek ezután.../tanuló pénz/
2011. máj. 5. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem h tudnál reklamálni mert nem vagy köteles a saját telefonodat feltölteni. azt meg nem tudod bizonyítani h te a sajátodat akartad és nem azt sikerült. csak a másik fél jóindulatán/jókedvén múlik h feltölti-e a tiédet vagy nem :)
2011. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 P.O.C. ***** válasza:
Ezért voltak jobbak, a kaparós kártyás megoldások. Ezekkel nem hibázhatott a delikvens.
2011. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .
2011. máj. 5. 21:47
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj nem jól írtam nem a telefont töltöttem fel , hanem az internetet ...így gondolom az a szám csak internetre működik vagy mégsem?így mi a teendő???
2011. máj. 6. 07:36
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyan olyan a telefonszám nem? akkor ezt mi nem tudjuk megmondani...
2011. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hááát az történt hogy bank automatából töltöttem fel az internetemet 3 ezer ft-tal. Egy számot elhibáztam .Az a szerencse , hogy bizonylatot eltettem .Ma voltam az ügyfélszolgálaton és a Telenor jóváírja!!!!Ezután jobban odafigyelek!a válaszokat köszönöm mindenkinek!
2011. máj. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!