Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol található a számítógépen...

Hol található a számítógépen az infra? És hogy tudnám "összehozni" a telefonommal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 12:52
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nagy valószínűséggel sehol, de vehetsz infra portot:

[link]


A hogyan pedig a használati utasításokban szokott lenni, illetve a Google olyan, hogy mindent folyton kifecseg. :)

2011. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "mezei" számítógépek az infravörös sugarak hullámhosszát nem képesek érzékelni, nem árulnak ilyen jelfogó hardvert manapság. Az infra már eléggé divatjamúlt. TALÁN a laptopok a bluethoot-t érzékelik, de tuti, hogy az már a "superlaptop" kategória.
2011. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem van a szgépen is. Meg vagyok áldva,sem a bluetoothom nem működik sem az adatkábelem,és képeket szeretnék a gépre felrakni a telefonról.
2011. máj. 7. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az kellemetlen... Gondolom az adatkábel USB... bár mindegy, hogy milyen, ha nem működik...

Esetleg, ha van rá lehetőség, próbáld infrán átküldeni egy másik telefonra, aminek szintén van infrája, majd próbáld arról a gépre tenni.

Illetve, ha laptopod van, akkor a telefon memóriakártyáját megpróbálhatod a laptopba dugni. Nem biztos, hogy érzékelni fogja, de van rá esély. A memóriakártyától függ.(pl a enyémen van driver)

2011. máj. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nokia N 95 8 GB-s telóm van,nem tudom kiveni beleőle a memóriakártyát... Azért köszi a válaszokat!
2011. máj. 8. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!