Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word 2007-ben hogy tudom...

Word 2007-ben hogy tudom megcsinálni azt, hogy az élőlábban minden oldalon más szöveg jelenjen meg? Valaki magyarázott szakasztörést is, csak azt hogy csinálom meg?

Figyelt kérdés
Már mindenhogy próbálkoztam, de egyszerűen nem megy. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni...
2011. máj. 8. 20:45
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Egyszerűbb ha szövegdobozba írod, amit a margón kívülre húzol.
2011. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Amúgy elvileg úgy kell, hogy minden oldalra (valahova a közepe felé) beszúrsz egy folyamatos szakasztörést.


Ez után az élőfej/élőlábba láthatod, hogy oldalanként szakaszokra bomlik a dokumentum. Tetszőlegesen kitöltöd az első szakasz élőfej vagy élőlábát.


Elnavigálsz a második szakasz élőfej/élőláb -ára, utána az élőfej/élőláb eszköztárban megszünteted a kapcsolatot az előző szakasszal a "csatolás az előzőhöz" gombbal.

Így néz ki: [link]


Utána tetszőlegesen kitöltheted a második szakasz élőfej/élőlábát, és így tovább..

2011. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget, de még mindig nem teljesen jó...^^"


a harmadik oldalra kéne az első lábjegyzet. ha a negyedik oldalon rámegyek, hogy csatolás az előzőhöz, az úgy oké, az utána lévőknél kitörli. De az előtte lévőknél megmarad, de ott se kéne. Felmegyek a másodikra, csat. az előzőhöz, és semmi... szóval tanácstalan vagyok...>.<

2011. máj. 10. 22:40
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát ilyen szinten már nem vágom. :( Kb. 10 éve tanultam, az idő alatt csak felejt az ember, főleg ha ezekre a funkciókra nincs is szüksége. Szerintem csináld szövegdobozzal, sokkal egyszerűbb.


Vagy próbálkozz ezzel a fórummal:

[link]

Itt van egy pár nagy koponya.. :)

2011. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!