Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Oblivion gepigeny? Kérdésed...

Oblivion gepigeny? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
semphron 1600mhz procival es ati x1650es kartyaval menne miniumum grafikaval az oblivion? emellett 512mb memoriam van. persze tudom hogy hivatolasan ennel nagyobb a minimum system req, de mar elofordult mas jatekokkal hogy gyengebb gepen is elfutott. probalta mar vki hasonlo geppel?
2011. máj. 9. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálnod. Az Oblivion előnye ezen a téren, hogy igen részletesen állíthatóak benne a grafikai elemek, könnyű belőni gyengébb gépekre is.
2011. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kosz :) te esetleg mar jatszottad? milyen gepen?
2011. máj. 9. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
én amd athlon x2 5600+ 2 gb ram és 9600gt jácotam anno vele mikor az a gépem volt azon ment jol
2011. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oblivionnal én először egy (egymagos) Athlon64 3000+ és egy 7600GT 256MB kártyával játszottam...1 vagy 1,5GB RAM volt mellé, pontosan nem tudom, de azt hiszem 1,5 inkább. Azon viszonylag normálisan futott magas/közepes beállításokkal (tényleg elég részletesen lehet állítani sokmindent). Nálad leginkább az 512MB RAM lehet kevés, ha azt megdupláznád, akkor talán egy közepes beállítással is eldöcögne (1024x768-ban biztos)...
2011. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!