Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mozog a gifem?

Miért nem mozog a gifem?

Figyelt kérdés

Ps Cs5 programmal készítettem el, de valami nem sikerült..

Elmentettem, de ha megnyitom, akkor nem mozog.Miért??

Lehet hogy kihagytam valamit mert még ez az első ilyen alkalom, hogy gifet csináltam..ha lehet akkor nagyobb lépésekben eltudnátok magyarázni?(megszerkesztettem meg minden..azzal minden rendben.csak a mentésnél lehet valami gubanc.Ha kész van az összes képkocka, akkor nem kell őket egyesíteni vagy valami?


2011. máj. 9. 20:30
 1/3 anonim válasza:
exportáltad a gifedet mert ha nem akkor az lehet a baj ha kell valami help akkor adolj msnre richi-hi@hotmail.com nyugi tudom miröl van szó én is szoktam gifeket csinálni ezt msnen megdumálhatjuk
2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod az ingyenes PhotoScapet is, ezzel gyerekjáték egy működő gifet összehozni,van róla egy rövid videó is. :


http://www.youtube.com/watch?v=-l-BOl-tKwE

2011. máj. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek..am már találtam egy tutorialt és sikerült
2011. máj. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!