Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ÁÁÁ facebook vírus, mit tudok...

Erik-son kérdése:

ÁÁÁ facebook vírus, mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Facebookon rányomtam egy olyan linkre hogy The BLOODEST fight ever.Volt egy olyan, hogy írd be a böngészősorba egy URL-t és akkor megnyílik a videó,én hülye meg rányomtam,és most mindenkinek elküldi a linket,ráadásul most mondták a tv-ben,hogy ez el is tudja cseszni a gépet,szóval teljesen kétségbe vagyok esve. Mit tudok ezellen a vírus ellen csinálni? (és ezzel fel is hívom a figyelmeteket, hogy nehogy beírjátok az URL-t!) Bocsánat,ha spam,nem néztem meg,mert egyből írtam ide,félek,hogy gallyra megy a gép!
2011. máj. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A gép biztos nem megy tönkre, maximum az operációs rendszer.

Milyen vírusirtód van? Csinálj vele egy vírusirtást. Ha nem megy, telepítsd újra.

2011. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp semmilyen :P nem tudsz valami ingyeneset ajánlani?
2011. máj. 9. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

rendszertörléskori vizsgálatot ajánlom.

[link]

ezt is futtasd. szerintem.

2011. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ESET-et tudom ajánlani ( [link] és ezt ( ***** először felteszed az ESET smart securityt (itt ezután még ne indítsd újra a géped) de úgy hogy a felhasználónevet és a jelszót később adod meg majd felteszed a marsu fixet utána már újraindíthatod a számítógéped frissít majd az eset és jó lesz :D

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de most jöttem rá,hogy van egy még rég leszedett Avast a gépen,most azt futtatom,remélem,az menni fog :D De azárt köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!