Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PPS-ek kisérőzenéjét hogyan...

PPS-ek kisérőzenéjét hogyan lehet áttölteni Cd-re?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Két lépésben :

-a pps-ből ki kell szedni a wavot

-majd a kinyert wavot, ki kell írni CD-re.


Meddig jutottál el ,hol akadtál el ?


(legtöbben erre azt szokták visszaírni,hogy semeddig,illetve hogy már a legelején, b.+)

:))

2011. máj. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva: kutatom a "wav"-ot, hogy mi is az? Ebből már következik, hogy én egy abszolut kezdő vagyok.De ha valaki részletesen leirja, mint "anno" neki is kellet és mostanra már a kisujába van, például a kérdésre adandó - részletes leirás.Én nem irom, hogy b+, de tisztelettel várom a szájbarágós leirásodat, amit előre is köszönök.
2011. máj. 10. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Drága ,senki nem fogja neked teljes részletességgel leírni a zene kimentését a pps-ből,majd a cd-re fölpakolását. Ez egyrészt több oldal lenne, meg hát a fizetség is egy nagy nulla lenne érte . (max megköszönni szokták,de azt sem mindig) De ha megszeretnéd tanulni,annak semmi akadálya , minden fönt van a neten ,ezekről a dolgokról is.
2011. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

14:02 Tanácsod óta egyfolytában a neten lógok.

Ha pedig valamiben tudok segiteni, igérem önzetlen leszek.

Még hogy fizetség? Ilyenről itt a gyakoriban még nem is hallottam!Ha maszekba kérlek az más.

Számtalan terjedelmes és részletes - használható! - választ olvastam itt a gyakoriban, de még senki sem tartotta a markát.Irgum burgum!

2011. máj. 11. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyisd meg a Powerpoint programot. (ne a pps fájlra kattints, hanem a Start menüben keresd meg, és inditsd, a Minden program - Microsoft Office mappában megtalálod).


A Powerpoint a Fájl - Megnyitásra kattintva tallózd be a pps-t.


A Fájl menü Mentés weblapként - és ahová mented, találsz egy .htm fájlt és egy mappát, ebben a mappában megtalálod a zenét, wav formátumban.

Lásd képekben [link]


Az iróprogrammal, pl. Nero, Ashampoo (milyen irod van?) ezt ki tudod irni akár audió cd formában is.


Üdv, szép napot

2011. máj. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én guru vagyok, most azt gyakorlom, hogy röviden letudjam neked írni, ha sikerül, akkor leírom, érthetően, (kábé!)

DE ! csak olyan pps-ből tudod amelyik nincs levédve!

A védettet feltörni, azt én sem tudom, valaki tudja e?

Lehet e? de nem azért védik le!

2011. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Már lehet megoldottad, de másnak segíthet.

Egy könnyű helyre helyezed a névvel ellátott pps.

Megnyitod Microsoft Office PowerPoint programot.

A Fájl alatt katt a megnyitásra, előjön egy ablak ott, keresed melyik mappába tetted.

Oldalt katt a megnyitásra, előjön baloldalt mely kis képekből lett.

Fönt katt, mentés másként.

Megint ablakban, a bemutatót görgeted, Weblapként-re katt, és mentésre.

Fönt az egészet bezárni, elölről kezdés, melyik mappából indultál, mert oda mentette, ugyancsak mappába, az eredeti névvel, de ELEMEI szót utána írta, megnyit, és legalul van hang formátum jelzéssel.

Ha levédett, nem tudod a zenét leszedni, tudtommal.

2011. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

8:59 illetve 11:02

Köszönöm mindkettőtök hasznos leirását.De mint kezdőnek szükségem lenne a továbbiakra.Eljutottam a legalulra a hang formátumra (sound001.wav)

Ashampoo-m van.Ezzel hogyan tudom kiirni audio cd formátumra, illetve szeretném először a gépen meghallgatni.Szájbarágós leirást kérnék.

Még egy kérdés.Miről, hogyan lehet megtudni/felismerni - előre - a levédettséget?

Köszönettel várom válaszaitokat.

2011. máj. 29. 13:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Védett pps - csak megnézni tudod, szerkeszteni, változtatni nem (jelszót kér)


Wav - megnyitás valamilyen lejátszóval (a Windows Media Player is lejátsza) és meghallgathatod


CD-re irás

Ashampoo Burning Studio esetén

[link]

[link]


Zene Cd-re irása > Audio CD készítés > a Hozzáadás gombbal a kívánt zeneszámok kiválasztása > Tovább gomb , és mehet a cd irás

2011. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!