Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új oldal megnyitása közben...

Új oldal megnyitása közben miért fagy le a gépem?

Figyelt kérdés

Szóval, Toshiba laptopom van, kb. 2 éves, Vista rendszerrel. Nézem az oldalt (mindegy milyet, mert mindegyiknél csinálja), rákattintok egy linkre, és nem nyitja meg, hanem lefagy. Újra kell indítanom a programot. Próbáltam letörölni a használatlan programokat, új vírusírtót tettem fel stb. stb...

Miért csinálhatja ezt? Túlmelegszik (bár szellőzik az alja)? Vagy valami vírus van rajta? Vagy mi?


2011. máj. 11. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Hát ennek sok oka lehet. Lehet, hogy nagyon lassú a géped, kicsi a teljesítménye, és ezért. A másik, hogy nem mindegy milyen böngészőt használsz... Ajánlom a Mozilla Firefox-ot. Töltsd le innen: [link]
2011. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A netkapcsolattal, meg a gyorsasággal nincs gond, mert minden oldalt 1 mp alatt betölt. A gond inkább ott lehet, hogy nincs böngészőm, utálom a mozillát, sima explorert használok. Muszály valami böngészőt használnom? Egyébként ezt a kínlódást csak pár hete csinálja, de a napokban elég sűrűn előforult, azért gondoltam hogy írok ide.
2011. máj. 12. 00:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoktad karbantartani a gépet, a böngésződ? CCleanert próbáld! [link]

A jelszavaid azért írd ki...

2011. máj. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!