Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez miért van így? Hossssssszú

Ez miért van így? Hossssssszú

Figyelt kérdés

Letöltök valami és fel van darabolva mondjuk 50 db rar fájlba és úgy kell még összeilleszteni.

Miért nincs egybe?


2011. máj. 12. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

WinRAR-al, ha az elsőnél rányomsz a kicsomagolásra, akkor automatikusan összeilleszti a részeket, és kicsomagolja, nem kell egyenként.

Hogy miért nincs egybe, annak sok magyarázata lehet, ha warez, akkor azért, mert nem lehet egybe feltölteni, van max limit. Eredetileg a feldarabolás azért volt, ha a kapcsolat megszakadt a letöltésnél, akkor maximum 1 fájl veszett kárba, nem kellett az egészet újratölteni.

Ma a torrentes korban ennek már nemigazán van szerepe, hiszen, ha megszakad, akkor ott folytatja, ahol abbahagyta, ha hibás, akkor a hibás részt letölti újra, talán csak a megszokás miatt maradt így.

2011. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösszi,na ez az, h ennek már nincs értelme.

Régen tudom, h volt, én is rákúrtam azzal, h megszakadt a kapcsolat:P

2011. máj. 12. 21:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!