Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb az usb-s vodafon...

Melyik a jobb az usb-s vodafone internet (5000Ft/hónap), vagy a digi internet (3500/2500 Ft/ hónap)?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy melyik érné meg jobban, melyikben gyorsabb a net?...
2009. márc. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy mire és milyen gyakran akarod használni.

Ha jól tudom, az usb-s vodafone mobilnet, azaz akárhol használhatod, de nem biztos, hogy eléri a kívánt sebességet. Ez lakhelytől is függ, nem mind1, hogy egy faluban, vagy mondjuk Budapesten akarod használni.

Ha mondjuk nem akarod sehova sem vinni, akkor a digi-t javaslom, állítólag 20-30Mbps-os sebességű, ami már egy kicsit oda.asz a rendszernek. Ha főleg letöltésekre használod, akk digi, ha valahova vinni is akarod, akk vodafone, ha az ár számít, akk digi - 2:1 a digi javára. De mások válaszát is várd meg, ezekben a témákban nem vok nagyon otthon, nekem invitel ADSL-em van, jó sebességgel, korlátlan, 4000 Ft/hó amiből 3-at elengednek. De menj be a Vodafone-hoz és a DIGI-hez vagy látogasd meg a honlapjukat, ott jobban le van írva és még lehet, h találsz jobbat is.

2009. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz !

Nagyban befolyásolja a választást az hogy hol szeretnéd használni .

Ha szükséged van a mobilitásra és nem csak otthon szeretnél netezi akkor jó a mobilnet --de ha otthoni használatra szeretnéd, akkor egyértelmű hogy a Digi Net!

Én már egy ideje használom és meg vagyok vele elégedve ...

Tényleg hozza a 20/10 Mbites sebességet --ami ugye sokkal több mint a Vodafonos --és sokkal olcsobb is!!

2009. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Diginet otthonra, ÉS egy kis csomag vodanet az útra. Vodafone-nak már van 3e Ft-ért is csomagja (vitamaxban), 1 GB-tal, amely bőven elég mobilnethez. Otthon meg a diginet 2500 Ft-ért, és ott vagy, mintha vettél volna egy nagyobb voda csomagot. Így mobil is vagy, és van egy jó, stabil, gyors neted otthonra.
2009. márc. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Bp-n lakom, és otthoni használatra szeretném, akkor azt hiszem a Digi lesz a jó:)
2009. márc. 12. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthoni használatra kell akkor mindenképpen digi.Nekem vodafone van és nagyon drága és egy nagy sz.r csak a baj van vele,lassú,és lassítanak.Mindenképpen digi
2009. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!