Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hozzáértők (vagy bárki) mi a...

Hozzáértők (vagy bárki) mi a véleményetek erről a gépről, mennyire jó, mire elég? (link)

Figyelt kérdés

Igazából egy szép laptopot szerettem volna, de nem találtam igazán szép külsejűt, ez viszont nagyon tetszik csak nem igazán értek hozzá... mire lesz elég ez a gép nekem? Msn, film, zene, netezés stb. ?

[link]


2011. máj. 14. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez pont msn-re, filmezésre, netezésre van, de semmi többre.
2011. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szép szép és jó tudásszintű.De figyelembe vetted hogy ez nem laptop? Ez csak netbook, picike kijelzővel.Szóval netre-emailre tökéletes utazások mellé másra nem igazán tökéletes.Filmet se szuper nézni egy 10"-kijelzőn!
2011. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előz vagyok! Előbb elfelejtettem leírni hogy tök mindegy milyen kinézete van a neked megfelelő laptopnak!

Válassz ki egy neked megfelelő tudásút és lehet kapni több ezer vagy akár egyedi laptop matricát már 2000 ft-tól!

Külsejére kell ragasztani és olyan mintha gyári lenne, nagyon strapabíró(előnyös mert nem is karcolódik tőle a felület)de ha szükség van rá nyom nélkül eltávolítható.

Egy pár példa: [link]

2011. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!