Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy feliratot egy...

Letöltöttem egy feliratot egy angol sorozathoz, de hogy kell alárakni?

Figyelt kérdés
A sorozat a hősök 4. évada és a felirat valami ilyesmi formátumu: .HDTV.FQM.hu.srt, előre is köszi a válaszokat, remélem tudtok segiteni..
2011. máj. 14. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A médiafájl és a felirat fájl neve meg kell, hogy egyezzen a kiterjesztést kivéve. Ha különbözik, legegyszerűbb átnevezni a feliratot ugyanarra .str végződéssel.

Aztán már csak egy lejátszó kell, ami kezelni tudja. WMP megteszi, ha más nincs, de legjobb lenne bsplayer, vagy kmplayer.

2011. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első válasz szerint kell eljárni, de még azt is érdemes figyelembe venni, hogy a leírt felirat a HDTVRip-es verzióhoz (350MB avi) készült. Tehát amikor a filmet letölthetővé teszik, akkor az FQM-csapat készíti el a kiadást, és a leíráskészítők ahhoz az értékhez időzítik a feliratokat. Például ha neked 720p verziód van, annál a HDTV-felirat nem biztos hogy normálisan jelenik meg.


Tehát FQM-avihoz FQM-felirat a helyesen időzített.

2011. máj. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába neveztem ugyanolyanra, nem rakja ki a feliratot :S
2011. máj. 15. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel akarod lejátszani? Ott volt írva ajánlásként a KMPlayer is, de a VLC is magától betölti a feliratot, ha egy mappában vannak azonos névvel.
2011. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvan, rájöttem h kell hozzá egy progi, ami beolvassa a szöveget. köszi a válaszokat
2011. máj. 17. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!