Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség nagyon fontos! Mi...

Segítség nagyon fontos! Mi lehet a baj, hogy lehetne beállítani hogy látható legyen?

Figyelt kérdés

Felraktam a windows 7 -et és formáztam a vinyót (volt C és D és mind a 2-t formáztam telepítés előtt ,bootolás után) és felraktam a windows-t és csak 1 -et észlel csak a C-t ,a D az eltűnt. Hogy lehetne vagy hol lehetne azt beállítani hogy jöjjön vissz , látható legyen.


Egy kis segítésg: Betettem a windowsnak a cd-jét és ahol állítom be hogy hova rakja a windows ott meg megvan.


2011. máj. 15. 14:23
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:
Nézd meg a Lemezkezelőben. Lehet ott van, csak nincs hozzárendelve betű.
2011. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt hol találom? kössz a választ mén a pozitiv
2011. máj. 15. 14:29
 3/6 Jóska Pista Sanyi válasza:
Az nem lehet hogy eltüntetted a másik partíciót vagyis újra össze lett vonva a kettő? Ha megnézed a méretét könnyen kiderítheted így van-e. Mert ha az egy partíció akkora amekkora a vinyó alapból akkor egyszerűen csak egy partíciód van.
2011. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem raktam össze a 2-t mert a C: 74,5 GB volt meg a D is és most csak a C van és az csak 74,5 GB
2011. máj. 15. 14:39
 5/6 A kérdező kommentje:
sikerült. az elsőnek volt igaza tényleg nem volt betű hozzá de mind a 2őnek mén a pozitiv . köszönöm a válaszokat
2011. máj. 15. 14:44
 6/6 legendavagyok01 ***** válasza:
:)
2011. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!