Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SonyEricsson Xperia x8as,...

SonyEricsson Xperia x8as, vagy Lg gt540 optimust vegyek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Személyes tapasztalat, megbízhatóság, tudás?
2011. máj. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
X8am van, teljesen jó. Android 2.1 update 1es van rajta, rootoltam, Igo 8.3 simán fut rajta és minden ami kell. Elég gyors (JiT scriptet is ráraktam, ez felgyorsítja a telót), teljesen megbízható. LG-ről sokat nem tudok mondani, kb. hasonlót tud, mint az X8. Annyi még, hogy hivatalosan nem jelentették be az X8ra az android 2.2-t
2011. máj. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak e kettő közül akarsz választani, akkor X8.

A GT540-nek nem reagál olyan szépen az érintőképernyője az érintésekre ha jól tudom.

Még hasonló árban találsz más telefonokat is... van amelyik talán jobb az X8asnál. :)

2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

X8!

Nekem is az van és imádom,az Android miatt pedig rengeteg programot rá lehet tenni.:)

2011. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(megjegyzés: az Optimus is androidos :)


Szerintem most a legjobb vétel egy Samsung Galaxy 3 vagy Mini, illetve az LG Optimus Me. Olcsóbbak a felsoroltaknál, a képernyőjük jobb, és 2.2-es android van rajtuk, ami pl. az X8-nál sosem lesz, és az Optimusnál is kérdéses. Az X8-at már nem támogatja az SE, az LG-nek meg vacak érintőképernyője van. Szóval szerintem a legjobban egy Galaxy Minivel jársz, de ez persze egyéni vélemény.

2011. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!