Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valami olyan program,...

Van valami olyan program, amivel a billentyűzeten lévő nyílgombokat le lehet cserélni a Nunchuk Joystick-ára?

Figyelt kérdés
Van Wiimote, Nunchukom, szenzorom, bluetooth adapterem, és a Wiinremote nevű program is vegvan, meg a Glovepie is, de nem tudom, hogy hogyan lehet a Nunchuk Joystick-ját kalibrálni. Lécci segítsetek! Köszi
2011. máj. 15. 18:00
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Párosítani kell az eszközt a Bluetooth-tal (hitelesítő kulcsot nem kell kérni/megadni). Aztán semmi más nem kell, csak a WiinRemote progit elindítani, és az ablakban lentebb Enable cursor (engedélyezni kell)és már működik is.

(Most, hogy kérdezted előkaptam, mert elég rég használtam így. Még interaktív táblához, így a terem végéből is lehetett segíteni/javítani a gyerkőcök munkáját a táblánál.)

2011. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem még mindig nem működik. Nekem a Joystick az egérre állt rá, nem a nyílgombokra. Esetleg a Preferences menüpont alatt kell beállítani, és hogy?
2011. máj. 15. 18:29
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Igen, Preferences:

Jobbra fent:Button assign

Button (ami a wii-n van), mondjuk Up a fel

Assign: Keys

Alatta kiválastrod Keys: Up

stb...

Így végig mindhez hozzárendelni a megfelelő billentyűt.

2011. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
e az a baj, hogy nekem a button assign-ban incs benne a nunchuk joy. A sima Up meg a Wiimote-on az Up. :(
2011. máj. 15. 19:22
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Én végigcsináltam, és mindet lecseréltem a nyilakra, működik. :/

2011. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ott az a Left az a Wiimote bal gombja (Az A gomb fött), nem a nunchuk joystikjának balra fordítása, és nekem az kéne.
2011. máj. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!