Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinek nincs számítógépe?

Kinek nincs számítógépe?

Figyelt kérdés
Nekünk megint elromlott, de nem lesz pénz újra se megjavittatni:( így is nagyon sokba került az évek alatt...de nem lehet meglenni nélküle már,,,egyetemen nélkülözhetetlen:( vizsgákat is fel kéne venni pont most....
2011. máj. 16. 14:07
 1/4 anonim válasza:
Ha nem akarod hogy elromoljon akkor megbizhato alkatreszeket tegyé bele és az a tuti ha 2 vincseszter is van 2 windows al vagy mással hogy ha az eggyik meghal amazzal meg lehessen csinálni.
2011. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokaknak nincs,különösen azoknak,akiknek semmi szüksége rá.Amúgy meg vegyél laptopot mondjuk 60 000 Ft-ért(van olcsóbb is),az tökéletesen jó gép ha nem akarsz vele mit tudom én milyen nagy dolgokat művelni,egyetemhez,msnhez,facebookhoz tökéletes egy közönségesebb minőségű is.És még olcsóbb,mint egy asztali gép.És szerintem strapabíróbb is.
2011. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ÚÚ ez fájt, te nagyon okos! Aki itt választ írt, gondolhatod, hogy van gépe!!!!!!!!
2011. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jajj tényleg gáz vagyok...miénk is megjavult
2011. máj. 24. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!