Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik programmal lehetséges ez?

Melyik programmal lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sok prezentációt szoktam készíteni . Mindig 5-t kapok rá,az osztálytársaim érdekesnek találják ,de én meg már egy kicsit unom a szokásos ,szöveg bemásolós :D,power point stb .techenikát.

Szóval az lenne a kérdésem ,hogy melyik programmal lehetne olyat csinálni ,hogy például beanimálok egy nyilat,hanghatást teszek mellé,pálcika emberke neki áll mozogni ,vagy mondok egy hülye példát : kattintásra kinyitódik az ajtó :D ,tehát ilyen animáció készítős ,videós,prezentációs célokra alkalmasat keresnék .

Vagy ez power pointtal is megoldható (azt tudom ,hogy hanghatást lehet bele tenni meg ilyeneket ,de nekem nem erre lenne szükségem ) ?

Válaszokat előre is Köszönöm ! :)


2011. máj. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ilyesmiket flash-ban szoktak megoldani - de a flash nem "olyan egyszeru" mint a powerpoint.

(Legalabb annyira egyszeru, csak masfajta egyszeru)

makromedia flash mx (regi, de jo) vagy adobe flash cs3 (uj, szep) amit ajanlok.

2011. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod ,hasznos volt ! :)

És az utóbbit hol tudnám ingyenesen letölteni ? :D

Tudom ,hogy illegális ,de ...légyszi küldj egy linket ! :)

2011. máj. 16. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!