Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legegyszerűbben...

Hogyan tudnám legegyszerűbben elsajátítani a Windows office programok fortéját? Letölthető valami ezzel kapcs. Ban?

Figyelt kérdés
őszintén szólva középiskolában, fősulin minimális figyelmet szenteltem ezekre... Most viszont amilyen körben el szeretnék helyezkedni, ott szügség lenne Word, Powerpoint, Excel stb használatára. A tanfolyamok nagyn drágát, azzal meg, hogy kattingatok jobbra-balra a programokban, még nem leszek okosabb.... :S ötletek?
2011. máj. 17. 18:24
1 2
 1/12 P.O.C. ***** válasza:
54%
Bemész a könyvesboltba veszel egy alapozó Office könyvet, olvasgatod, majd az alján megpróbálod megcsinálni a benne lévő példákat, feladatokat..
2011. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

> azzal meg, hogy kattingatok jobbra-balra

> a programokban, még nem leszek okosabb...

De. Én így csináltam. Elindítottam valamelyik programot (word, outlook, stb.), és végignyomkodtam benne mindent. Minden biszbaszt kipróbáltam hogy mit csinál.

2011. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: igen, erre én is gondoltam :)

második: ügyes vagy, én régebben próbálkoztam ezzel a módszerrel rééégen, aztán az oktatásokon kiderült, hogy jóformán semmit sem tudok :)

Amúgy most nézem, hogy 2003-as van mindenből (word, stb) Olyan hatalmas változások azért csak nem voltak azóta, vagy igen?

2011. máj. 17. 18:37
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 P.O.C. ***** válasza:
2007 -től elcseszték a felhasználó felületet, azon kívül nincs olyan amit áttörésnek lehetne nevezni.
2011. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi, köszi,köszi!! :)
2011. máj. 17. 22:32
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Access

[link]

[link]

[link]


Excel

[link]

[link]


PowerPoint

[link]

[link]


Word

[link]

[link]


Oktató CD: (7 modulos: Alap, Op.Rendszer, Word, Excel, Access, PowerPoint, Internet.)

[link]

Az ECDL Oktató CD telepítéséhez töltse le az alábbi állományok mindegyikét ugyanabba a könyvtárba, majd a ecdl.oktato.cd.part01.exe fájlt WinRAR-ral megnyitva csomagolja ki a tömörített ISO állományt. Ezt CD-re írva szabadon telepítheti gépére az ECDL oktató programot.

2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

csak, Microsoft FrontPage 2003


Hivatkozások – 1. rész: Alapismeretek

[link]

Mindenki számára hozzáférhető Office-dokumentumok készítése

[link]

HTML-táblázatok – 1. rész: Alapfogalmak

[link]


HTML-táblázatok – 2. rész: Táblázatok és cellák szélessége

[link]

HTML-táblázatok – 3. rész: Weblaptervezés elrendezéstáblázatok használatával

[link]

2011. máj. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link] (3.76 MB)


[link]

Microsoft Office 2003 PowerPoint (7.5 MB)

[link]


[link]


[link]

2011. máj. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

oktató videó (MS. Word 2003)

[link]

2011. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!