Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a nintendo DS...

Mi a különbség a nintendo DS és a nintendo DSi között?

Figyelt kérdés
Lehet hogy akarok venni egyet.
2011. máj. 17. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Helyes irányba gondolsz, hogy Nintendo-ban gondolkodsz;-) A Nintendo DS és a DSi között már elég sok a különbség:a DSi-ban, mely az alap DS és DS Lite-ban nincs meg: 2 beépített kamera(egy VGA<belső; illetve egy 3MegaPixel-es kamera<külső); teljesen új, átláthatóbb menü; előreintegrált internetböngésző, fotószerkesztő, zeneszerkesztő(illetve zenelejátszó); nagyobb képernyő; sokkal jobb WiFi érzékelő.Nagyjából azt hiszem ennyi.Ha bármi kérdésed lenne a Nintendo-val kapcsolatba, írj ide és én szívesen válaszolok.Mert ha a Nintendo-t választod, egy új világ tárul eléd!:-)
2011. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:) Egyik osztálytársamnak 3ds-e van, és én gondolkoztam azon is.Aztán megnéztem az árát(kicsit sokallom) meg eszembe jutott hogy nem látom a 3d-t:)

Még mindig nézelődök osztok szorzok, de a végén lhet hogy megveszem:)

2011. máj. 20. 16:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdemes a 3DS-t is megvenni.Eleinte nem egyszerű észlelned a 3D-t mivel magadat kell "beállítani", hogy megfelelő távolságra vagy közelségbe legyél a 3DS-el szemben.Ha jóval messzebb vagy a képernyőtől, akkor nem fogod látni.No meg a 3D-s csúszkát is fel kell tolni maxra, ha akarod a legjobban látni a 3D-t:D
2011. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem úgy nem látom...Szemüveges vagyok és már az orvos is megmondta, hogy 3D-ből csak egy párat észlelek.A többiből foltokat látok...Szóval annyiba kerül hogy ezért nincs értelme:)
2011. máj. 20. 16:23
 5/8 A kérdező kommentje:
JA és azt is mondta a szemész hogy a 3D-s mozi is megterhelő lenne(sohasem voltam még :D)
2011. máj. 20. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok, és én is tulaja vagyok egy kozmosz fekete 3DS-nek.Én tökéletesen látom benne a 3D-t, igaz, hogy gyenge a szemem, ezért gyakran ki kell kapcsolnom a 3D-t, hogy ne romoljon erősen.Gyengébb szeműeknek érdemes lejjebb húzni a csúszkát, úgy a megengedhetőnek 50%-ra, ott még látható, de már olyan, hogy is mondjam, olyan mint a horror filmekbe, hogy egyszer csak elhomályosul minden az ember előtt.No ilyen érzést ad így 50% és azalatt a csúcska hatás.
2011. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
HA látnám akkor is soknak tartom az árát...Te valami marketinges vagy hogy igy bizonygatod hogy a 3D jó?:D(Egyébként tényleg jó)
2011. máj. 20. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, átlagos állampolgár vagyok, azaz még diák:D 15 éves vagyok. De a technika nagyon érdekel, ezért is próbálok jókat mondani mindenről:D
2011. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!