Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S. Nem bootol be a...

S. O. S. Nem bootol be a gepem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A tortenet ugy kezdodik hogy veletlenul leesett az agyamrola gep. Azutan enm tudtam bekapcsolni. Jott egy szerelo baratom akivel megprobaltuk ujratelepiteni a windows7et. Siekrult is majd mikor akartuk bekapcsolni kek halal volt. Aztan kikapcsoltuk akkor emgint elindul es beleptunka biosba. NEm tudom milyen emgfontolasbol de kikapcsolta a cdromot. Es ezutan mikor probaltuk bekapcsolni semmi. Elindula v entilator de a monitor es a wlan villog... olyan mint ha megakadt volna. Probaltam mar kikapcsolva hagyni aksi nelkul, de semmi... Kulfoldon vagyok, es nem szeretnem szerelohoz vinni. Eddigh meg enm fogott ki rajtam. Valami otletek???
2011. máj. 17. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit írt ki a kékhalálnál, abból kiderülhet, mi baja van.

Olvasd el ezt:

[link]

[link]

2011. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
HAt igazabol a kekhala cska egy percre jott fel es utana probalt ujraindulni, szoval eselyem sem volt elolvasni...
2011. máj. 17. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Itt leírták, hogyan kell megállítani, hogy olvasható legyen. Egyébként valószínűleg az eséstől érintkezési hibái vannak, esetleg valamilyen alkatrész tönkre is mehetett benne.
2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

HDD :)

üdv laptop? igen!


kikell venni a laptop winyoját

és egyszerüen ujra vissza rakni

:)

2011. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
NA hat addig eljutottam, hogy mar van rajta kep. Igazabol nem tudom hogyan nyomogattam a gombokat, majd az olemben volt es tanocltam. Valoszinuleg a razastol helyre allt valami, e sigy amr legalabb be tudok lepni a biosba meg elindul. Bar sajnos tejesen enm tudom bekapcsolni, emrt a HDD tonre ment... de legalabb mar tudom mia baja, ki kell cserelni :):(
2011. máj. 17. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen mozgatás hatására elindult, akkor igazam volt, valóban érintkezési hiba van, illetve volt. Át kellene azért nézetned szerelővel, nehogy elfüstöljön.
2011. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

az enyémet anyukám vágta földhöz a vécéről állt fel éppen :D


Rá most másfél évre, meg apró ütögetésekre a vinyója elhalt...


szerintem is nézesd meg, nekem az új vinyó 16ezerbe került

2011. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ki igen
2011. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!