Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be a konzol...

Miért lassul be a konzol játék közben?

Figyelt kérdés
PS3-ról van szó! Az a baj vele hogy játék közben pl.: Bad company 2 atacama desert pályán (sivatagos) mikor sniper-rel a pálya közepén figyelek ahol természetesen nagyobb a tér sok füst olyannyira belassul hogy alig tudok célozni! De csak akkor ha sok a füst és nagyobb térről nézzek, ez normális?
2011. máj. 18. 21:07
 1/5 anonim válasza:

Lehet hogy valami behalt a belsejében (esetleg a videókártyájában vmi)

Próbálj nézni a neten hasonló problémákat, ha másnál is megjelenik-ez van; viszont ha csak 1-2 embernél, akkor lehet, hogy valami nem kóser benne

2011. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most akkor mit csináljak? Van rajta még garancia de szerintem ezzel nem fognak foglalkozni, mert minden jó meg kifogásokat keresnek..stb :S
2011. máj. 18. 21:53
 3/5 anonim válasza:

Kicsit még rákerestem, és másnál is előfordul ez. Azt írjákm hogy EA hibája, úgyhogy sztem bele kell nyugodnod

[link]

2011. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó ez nagyon rendes tőled! Köszönöm szépen, ment mind2 a zöld!:)
2011. máj. 19. 21:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagyis neked ment, bocs nagyon fáradt vagyok ma, hosszú volt a meló!:D


Amúgy itt röviden mit írnak mert nagyon tré az angol tudásom! :(

2011. máj. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!