Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word dokumentumot szeretnék...

Word dokumentumot szeretnék egy lapra 4 példányban nyomtatni. Milyen beállítások szükségesek?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam, odáig eljutottam, hogy lekicsinyíti a negyedére, de csak egyszer szerepel a lapon, nekem pedig 4-szer kellene. Pedig még azt is kiírja a beállításnál, hogy milyen irányban fog haladni a nyomtatás során: jobbra , lent bal oldalt, jobbra vagy valami hasonló.

MÁsik próbálkozásnál 4 lapot nyomtatott, de ugyanígy csak 1-1-szer volt rajta a dokumentum.

Szóval firkalapom már van elég.


2011. máj. 19. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Megcsinálod ugyanazt a lapot 4 külön oldalra (kopi-pészt, másolás-beillesztés, ctrl+c/ctrl+v, ahogy tetszik). Utána már csak azt kell beállítani, hogy 1 lapra 4 oldal kerüljön.
2011. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Először félreértettem és 4 külön dokumentumot készítettem, de mielőtt kinyomtattam volna, meggondoltam és az első dokumentumot csináltam meg 4 oldalasra.

Még azt be kellett állítanom, hogy méretezés: A/4 oldalra, mert előtte nagyon miniatűrbe csinálta.

És így tökéletesre sikerült, pont olyan, mint amire gondoltam!

2011. máj. 19. 12:36
 3/3 anonim válasza:

Én is ezt szeretném megcsinálni!

De nem értem,hogy hogyan kell.

2015. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!