Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg létezik ilyen, vagy...

Tényleg létezik ilyen, vagy csak kitaláció a szolgáltató részéről?

Figyelt kérdés

Leváltottuk a régi szolgáltatót egy másikra, ami kábelen keresztül adja a tévét, netet, telefont. ( Nem U.C és nem D..i)

Valami borzalom, hogy naponta többször nincs internet, és telefonvonal. Már reklamáltunk ezügyben nem egyszer, de folyton csak azt mondják, hogy igen, tudnak róla, próbálják javítani, de nem sok sikerrel, mert VALAKI rácsatlakozott a hálózatra, és emiatt nincs sokszor vonal. Próbálják elkapni, kideríteni az illetőt, de nem sikerül...

Szerintem ez nagyon gázos magyarázat, ugyanis 1-2 ismerős is mondta, hogy náluk is sokszor nincs internet, régebben is így volt, függetlenül attól, hogy milyen nap és hány óra van, milyen az időjárás, stb... Nekem úgy tűnik, hogy eleve ilyen szar a szolgáltatás, csak nem vallják be. Sajna a hűségidő köt még minket az év végéig. Még az a szerencse, hogy bekötés előtt direkt megkérdeztük, hogy van e rendesen kapcsolat, stb... és válltig állították, hogy igen, nem szoktak panaszkodni... Csak mint utóbb kiderült, egy közeli szomszéd is hasonlóan jár, mint mi, na és még jópáran.


2011. máj. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
T-Online? Nem kell itt kipontozni a szolgáltatókat.
2011. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem
2011. máj. 19. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor?
2011. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem, hogy vajon melyik szolgáltatóról van szó.
2011. máj. 20. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, mert azt én kérdeztem.
2011. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!