Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitt csináljak ha c-n semi...

Hellosztok kérdése:

Mitt csináljak ha c-n semi helyem nincs?

Figyelt kérdés
2-fele van patricionálva c/d és a mindent a d meg hajtóra teszek de mégis valami le foglaljah 200mb van már csak szabadon és írnék ki lemezt de nem engedi mert az irjah kevés a hely!már próbáltam azt hogy törlök programokat de az se használ se hogy ugy csináltam programok módosítása és el távolítása abba bele léptem és ott volt hogy el távolít és ra klikeltem el is távolítotam vagy 6-programot a bluetott-ott+a telom nak a telepítö ét az internet explorertstb... egy párat és még ígyis csak 200mb-van szabad mitt csináljak ilyenkor?
2011. máj. 20. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány gigás a winchester? Pár semmis program eltávolításával valóban nem fogsz érni semmit.
2011. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Telepíted a következőt: ccleaner, pl innen:

[link]

Lefuttatod minden módban. Leszedi a felesleges fájlokat (cookiek-k, registry), ha nem szoktál takarítani a gépen, ez több GB is lehet.

2011. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 asddaasdda ***** válasza:
menyj bele a cbe és az egeret ted rá mingyedik mapára és mindig oda meny ami a legtöbbet fogglal és a végén rájösz mi foglal sok helyet
2011. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
uhh, van annál egyszerűbb is, mint h mindegyik mappára ráteszi az egeret...
2011. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 asddaasdda ***** válasza:
lehet de igy leg alább biztosra megy :)
2011. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

már próbáltam és a docomenc and seting 4 gb

amugy 40gb-os és a c 6gb abool 2gb a rendszer

2011. máj. 20. 18:09
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. máj. 20. 18:12
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen bevált a program amit linkeltél
2011. máj. 20. 18:20
 9/10 anonim ***** válasza:
na az jó,csak a linkelőt kiegészíteném azzal hogy ezt a programot érdemes hetente futtatnod jót tesz,de én úgy vagyok vele csodákat ne várj iszonyatos mennyiségű szemét lehet ott amit nem annak vesz a program,egy teljes vinyó formázást javaslok
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok köszöm a segítségett
2011. máj. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!